Opinie Klientów

Edyta Gał2015-02-12 15:22:14

Witam. Serdecznie polecam wszystkim współpracę z tą firmą. Został dla mnie wykonany film ze zdjęć moich pamiątkowych jako prezent dla mojego narzeczonego na walentynki. Wszystkie moje życzenia co do filmu zostały wykonane i co było dla mnie najważniejsze - film dostarczono w terminie. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.
Przykładowe referencje

Prezentacje

 

 

Film z Twoimi zdjęciami może być doskonałym, bardzo indywidualnym prezentem na Dzień Matki, urodziny, Roczek, 18stkę, ślub, rocznicę ślubu, urodziny albo jubileusz czy podziękowanie dla rodziców, nauczycieli czy Twoich uczniów.

Wyjątkowy film ze zdjęć oraz filmików, który będzie BARDZO ORYGINALNYM PREZENTEM na KAŻDĄ OKAZJĘ, a także świetną pamiątką z Pierwszej Komunii, wakacji, imprezy czy uroczystości rodzinnej.

LINK DO FILMIKU POKAZOWEGO:

http://niemiecki84.pl/filmy.html

Film końcowy wykonany jest w profesjonalnym ORYGINALNYM programie i konwertowany jest na format DVD bardzo wysokiej jakości, więc bez problemu można odtworzyć go na komputerze i standardowym odtwarzaczu DVD.

Prezentacja zawierać może zdjęcia, filmiki (np. z aparatu, czy telefonu komórkowego), wybrane przez Ciebie teksty i opisy oraz indywidualnie dobrane podkłady muzyczne z naszej autorskiej bazy.

Na płycie DVD wypalona jest laserem także profesjonalna okładka do filmu (zdjęcia oraz tekst).

Dodatkowo GRATIS otrzymasz zamówioną płytę w eleganckim, białym, otwieranym pudełku.

Twoje zdjęcia ożyją poprzez ruchome przejścia i efekty specjalne. Film przywoła piękne wspomnienia i wzbudzi niezapomniane emocje u Ciebie i Twoich bliskich!

Przebieg transakcji:

- przesyłasz mi na adres mailowy ok. 10 zdjęć, które chcesz zamieścić w prezentacji,

- wykonuję natychmiast bezpłatnie krótki filmik próbny i wysyłam Ci go na maila, aby pokazać, jak to będzie wyglądało,

- jeśli próbka prezentacji spełnia Twoje oczekiwania wysyłasz mi na maila resztę zdjęć (do 50 zdjęć), filmiki, wybór zaproponowanych przez nas podkładów muzycznych - można też cały materiał przesłać Pocztą na płycie CD, bądź DVD, lub na pendrive (zwrot razem z filmem),

- film przesyłam na płycie DVD wraz z profesjonalną okładką na płycie (przykładowe okładki poniżej - na płycie znajdować się mogą dowolne zdjęcia lub napisy)

Podczas całej realizacji prezentacji jesteśmy w ciągłym kontakcie, celem spełniania wszelkich Twoich oczekiwań co do filmu.

CENA 100 zł obejmuje film, który zawiera do 50 zdjęć, filmiki o długości do 10 minut, okładkę z dedykacją nadrukowaną na płycie ORAZ ELEGANCKIE BIAŁE PUDEŁKO, w tym już koszt pakowania i wysyłki.

Zawsze otrzymujesz Fakturę VAT!

Każda kolejna kopia filmu identyczna jak oryginał kosztuje 25 zł.

W przypadku większej ilości zdjęć cena filmu ustalana jest indywidualnie!!!

GG 780546

NASZA FIRMA DAJE CI GWARANCJĘ POUFNOŚĆ!!!
WSZYSTKIE PRZESŁANE MATERIAŁY TRAKTOWANE SĄ JAKO ŚCIŚLE POUFNE I WYKORZYSTANE SĄ WYŁĄCZNIE DO REALIZACJI FILMU. PO ZAKOŃCZENIU MONTAŻU SĄ KASOWANE I NA ŻADNYM ETAPIE DO FOTOGRAFII I FILMÓW NIE MA WGLĄDU ŻADNA OSOBA NIEUPRAWNIONA!