Opinie Klientów

Izabella Janczewska2015-04-22 00:58:36

Korzystałam z usług tej firmy i robiłam nie raz filmiki na płytkach na uroczystości rodzinne. REWELACJA! to chwile pełne emocji i niezapomniane wrażenia! świetnie wszystko zgrane w całość, perfekcyjnie dobrana muzyka POLECAM WSZYSTKIM NA 100%
Przykładowe referencje

Prezentacje

Film z Twoimi zdjęciami może być doskonałym, bardzo indywidualnym prezentem na Dzień Babci i Dziadka, urodziny, Roczek, 18stkę, ślub, rocznicę ślubu, urodziny albo jubileusz czy podziękowanie dla rodziców, nauczycieli czy Twoich uczniów.

Wyjątkowy film ze zdjęć oraz filmików, który będzie BARDZO ORYGINALNYM PREZENTEM na KAŻDĄ OKAZJĘ, a także świetną pamiątką z Pierwszej Komunii, wakacji, imprezy czy uroczystości rodzinnej.

LINK DO FILMIKU POKAZOWEGO:

http://niemiecki84.pl/filmy.html

Film końcowy wykonany jest w profesjonalnym ORYGINALNYM programie i konwertowany jest na format DVD bardzo wysokiej jakości, więc bez problemu można odtworzyć go na komputerze i standardowym odtwarzaczu DVD.

Prezentacja zawierać może zdjęcia, filmiki (np. z aparatu, czy telefonu komórkowego), wybrane przez Ciebie teksty i opisy oraz indywidualnie dobrane podkłady muzyczne z naszej autorskiej bazy.

Na płycie DVD wypalona jest laserem także profesjonalna okładka do filmu (zdjęcia oraz tekst).

Dodatkowo GRATIS otrzymasz zamówioną płytę w eleganckim, białym, otwieranym pudełku.

Twoje zdjęcia ożyją poprzez ruchome przejścia i efekty specjalne. Film przywoła piękne wspomnienia i wzbudzi niezapomniane emocje u Ciebie i Twoich bliskich!

Przebieg transakcji:

- przesyłasz mi na adres mailowy ok. 10 zdjęć, które chcesz zamieścić w prezentacji,

- wykonuję natychmiast bezpłatnie krótki filmik próbny i wysyłam Ci go na maila, aby pokazać, jak to będzie wyglądało,

- jeśli próbka prezentacji spełnia Twoje oczekiwania wysyłasz mi na maila resztę zdjęć (do 50 zdjęć), filmiki, wybór zaproponowanych przez nas podkładów muzycznych - można też cały materiał przesłać Pocztą na płycie CD, bądź DVD, lub na pendrive (zwrot razem z filmem),

- film przesyłam na płycie DVD wraz z profesjonalną okładką na płycie (przykładowe okładki poniżej - na płycie znajdować się mogą dowolne zdjęcia lub napisy)

Podczas całej realizacji prezentacji jesteśmy w ciągłym kontakcie, celem spełniania wszelkich Twoich oczekiwań co do filmu.

CENA 100 zł obejmuje film, który zawiera do 50 zdjęć, filmiki o długości do 10 minut, okładkę z dedykacją nadrukowaną na płycie ORAZ ELEGANCKIE BIAŁE PUDEŁKO, w tym już koszt pakowania i wysyłki.

Zawsze otrzymujesz Fakturę VAT!

Każda kolejna kopia filmu identyczna jak oryginał kosztuje 25 zł.

W przypadku większej ilości zdjęć cena filmu ustalana jest indywidualnie!!!

GG 780546

NASZA FIRMA DAJE CI GWARANCJĘ POUFNOŚĆ!!!
WSZYSTKIE PRZESŁANE MATERIAŁY TRAKTOWANE SĄ JAKO ŚCIŚLE POUFNE I WYKORZYSTANE SĄ WYŁĄCZNIE DO REALIZACJI FILMU. PO ZAKOŃCZENIU MONTAŻU SĄ KASOWANE I NA ŻADNYM ETAPIE DO FOTOGRAFII I FILMÓW NIE MA WGLĄDU ŻADNA OSOBA NIEUPRAWNIONA!